Правила бронювання

1. Бронювання номера здійснюється шляхом направлення до відділу бронювання заявки:

а) з сайту veronika.in.ua

б) по електронній пошті otdyh@veronika.in.ua
в) безпосередньо на базі у адміністратора.

2. Заявки на бронювання номерів приймаються:
- в період з 23 травня по 1 вересня з 8-00 до 21-00 щодня
- в період з 02 жовтня по 22 травня з 09-00 до 18-00 крім вихідних днів

3. База, не пізніше 1 (однієї) доби з моменту отримання заявки на бронювання, відправляє Гостю цінова пропозиція, або в задоволенні заявки відмовляє. Після письмового погодження цінової пропозиції по обидва боки, відділ бронювання відправляє Гостю рахунок на передоплату в розмірі обумовленому в ціновій пропозиції, і тільки після цього ставиться попередня бронь на номер.

У разі відмови, Відділ бронювання направляє Гостю повідомлення про відмову в підтвердженні резервації і пропозиція альтернативних дат і категорій номерів. Зазначені доповіді передаються Гостю по електронній пошті, вказаній Гостем в заявці на бронювання.

4. З моменту виставлення Гостю рахунку на передоплату, зазначену в підтвердженому ціновій пропозиції, номер вважається попередньо заброньованим.

5. Термін дії рахунку - 3 банківських дня. Якщо Гість протягом 3х робочих днів не оплачує рахунок - бронь знімається автоматично

6. Передплата безповоротна.

7. Діти від 3-х до 12 років оплачуються дитячою ціною, яка становить 50% від основної вартості проживання.

8. Діти до 3-х років без надання окремого спального місця і харчування - безкоштовно.

9. Ціна на дитину діє в разі, коли в номері проживає 2е дорослих. Якщо в номері 1 дорослий, то розрахунок на дитину виконується згідно з основним прайс-листу (по вартості дорослого).

10. Так як на базі немає одномісних номерів, то при розміщенні однієї людини в номері - розрахунок виконується як при 2х місному розміщенні.